Substitutoo (1.0.0) - en to gu translation catalogue (46 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Release notes
gu: પ્રકાશન નોંધ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Location
gu: સ્થાન

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Up
gu: ઉપર

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Uninstall
gu: દૂર કરો

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Topics
gu: વિષયો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: original
gu: મૂળ

en: Dates
gu: તારીખો
