Substitutoo (1.0.0) - en to hr translation catalogue (87 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Inačica

en: Release notes
hr: Napomene za inačicu

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Time
hr: Vrijeme

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: N/A
hr: N/D

en: Authored by
hr: Autor

en: Up
hr: Gore

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: System
hr: Sustav

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Duration
hr: Trajanje

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Change
hr: Promijeni

en: Source
hr: Izvor

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Installed
hr: Instaliran

en: Assign
hr: Dodijeli

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Block description
hr: Opis bloka

en: URL path settings
hr: Postavke URL putanje

en: original
hr: izvornik

en: Dates
hr: Datumi

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Language settings
hr: Postavke jezika

en: No modules are available to uninstall.
hr: Nijedan modul se ne može deinstalirati.

en: Last checked: @time ago
hr: Zadnja provjera: prije @time

en: Last checked: never
hr: Zadnja provjera: nikad

en: Includes: %includes
hr: Uključuje: %includes

en: view actual size
hr: vidi stvarnu veličinu

en: The name of the shortcut.
hr: Naziv kratice.

en: Includes:
hr: Uključuje:

en: Enabled: %includes
hr: Omogućeno: %includes

en: Disabled: %disabled
hr: Onemogućeno: %disabled

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
