Substitutoo (1.0.0) - en to ht translation catalogue (27 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
