Substitutoo (1.0.0) - en to hy translation catalogue (66 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Release notes
hy: թողարկման նշումներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page
hy: Էջ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Up
hy: Վերև

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: System
hy: Համակարգ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: original
hy: օրիգինալ

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: Last checked: @time ago
hy: Ստուգվել է @time առաջ

en: Last checked: never
hy: Վերջին անգամ ստուգվել է:  երբեք

en: view actual size
hy: դիտել իրական չափը

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create_content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: By @author @time ago
hy: @author-ի կողմից  @time առաջ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
