Substitutoo (1.0.0) - en to ka translation catalogue (63 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Add
ka: დამატება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page
ka: გვერდი

en: Web Server
ka: ვებ სერვერი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: System
ka: სისტემა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Change
ka: შეცვლა

en: Source
ka: წყარო

en: Posts
ka: პოსტები

en: New
ka: ახალი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Assign
ka: მინიჭება

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი

en: Dates
ka: თარიღები

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
