Substitutoo (1.0.0) - en to kk translation catalogue (66 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Release notes
kk: Шығарылым жазбалары

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: n/a
kk: жоқ

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: System
kk: Системасы

en: Forum
kk: Форум

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Uninstall
kk: Жою

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Assign
kk: Тағайындау

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.

en: Last checked: @time ago
kk: Соңғы рет: @time бұрын тексерілді

en: Last checked: never
kk: Соңғы рет: еш тексерілмеді

en: Includes: %includes
kk: Ішіндегілер: %includes

en: Includes:
kk: Қосады

en: Enabled: %includes
kk: %includes қосылған.

en: Disabled: %disabled
kk: %disabled ажыратылған
