Substitutoo (1.0.0) - en to ku translation catalogue (79 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: Release notes
ku: زانیاری دەربارەی وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: None
ku: هیچ

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: n/a
ku: نییە

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: N/A
ku: نییە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Up
ku: سەرەوە

en: System
ku: سیسته‌م

en: Owner
ku: خاوەن

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Assign
ku: پێسپاردن

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Dates
ku: بەروارەکان

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.

en: Last checked: @time ago
ku: دوا پشکنین: @time لەمەوبەر

en: Last checked: never
ku: دوا پشکنین: هیچ کاتێک

en: Includes: %includes
ku: تێیدایە: %includes

en: view actual size
ku: پیشاندانی قەبارەی ڕاستەقینە

en: The name of the shortcut.
ku: ناوی قەدبڕ.

en: Includes:
ku: تێیدایە:

en: Enabled: %includes
ku: چالاککراو:  %includes

en: Disabled: %disabled
ku: ناچالاک: ‌%disabled

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
