Substitutoo (1.0.0) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
