Substitutoo (1.0.0) - en to lv translation catalogue (120 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Release notes
lv: Laidiena piezīmes

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: n/a
lv: n/p

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Web Server
lv: Web Serveris

en: Database
lv: Datubāze

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: N/A
lv: N/P

en: Authored by
lv: Autors

en: Up
lv: Augoša

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: System
lv: Sistēma

en: Address:
lv: Adrese:

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Forum
lv: Forums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Banner
lv: Baneris

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Duration
lv: Ilgums

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Add User
lv: Pievienot Lietotāju

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Change
lv: Mainīt

en: Source
lv: Avots

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Installed
lv: Instalēts

en: Changed
lv: Labots

en: New
lv: Jauns

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Assign
lv: Piešķirt

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: Notification
lv: Paziņojums

en: original
lv: oriģināls

en: Dates
lv: Datumi

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Content Above
lv: Saturs Virs

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: Last checked: @time ago
lv: Pēdējā pārbaude: pirms @time

en: Last checked: never
lv: Pēdējā pārbaude: nekad

en: Includes: %includes
lv: Iekļauj: %includes

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: All content
lv: Viss saturs

en: view actual size
lv: skatīt reālo izmēru

en: The name of the shortcut.
lv: Īsceļa nosaukums.

en: Includes:
lv: Ietver:

en: Disabled: %disabled
lv: Atspējots: %disabled

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
lv[0]: @count projektam trūkst tulkojumu
lv[1]: @count projektiem trūkst tulkojumu
lv[2]: @count projektiem trūkst tulkojumu

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Installation tasks
lv: Instalācijas uzdevumi

en: General System Information
lv: Vispārīga Sistēmas Informācija
