Substitutoo (1.0.0) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Location
mk: Локација

en: Uninstall
mk: Деинсталација
