Substitutoo (1.0.0) - en to mn translation catalogue (50 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Download
mn: Татах

en: Release notes
mn: Хувилбарын тэмдэглэлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: System
mn: Систем

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: original
mn: эх

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Language settings
mn: Хэлний тохируулга

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
