Substitutoo (1.0.0) - en to mr translation catalogue (57 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Version
mr: आवृत्ती

en: unpublished
mr: अप्रकाशीत

en: Release notes
mr: प्रकाशन टिपा

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Time
mr: वेळ

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Page
mr: पान

en: Web Server
mr: सेवाकेंद्र

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Off
mr: बंद

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Location
mr: स्थळ

en: Authored by
mr: लेखक

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Owner
mr: मालक

en: Forum
mr: चर्चा

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
