Substitutoo (1.0.0) - en to nl translation catalogue (180 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Release notes
nl: Opmerkingen bij uitgifte

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Time
nl: Tijd

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Email
nl: E-mail

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Web Server
nl: Webserver

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: URL alias
nl: URL-alias

en: API Key
nl: API-sleutel

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Up
nl: Omhoog

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: System
nl: Systeem

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Add User
nl: Gebruiker toevoegen

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Change
nl: Wijzigen

en: Source
nl: Bron

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: Start Time
nl: Starttijd

en: End Time
nl: Eindtijd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: New
nl: Nieuwe

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Reason
nl: Reden

en: Assign
nl: Toewijzen

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Descriptions
nl: Beschrijvingen

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Add Location
nl: Locatie toevoegen

en: URL path settings
nl: URL-pad-instellingen

en: Skip to content
nl: Doorgaan naar inhoud

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Notification
nl: Melding

en: original
nl: origineel

en: Dates
nl: Datums

en: Assignment
nl: Instructie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Click
nl: Klik

en: Locations
nl: Locaties

en: Content Above
nl: Boven inhoud

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Pagination
nl: Paginering

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: Last checked: @time ago
nl: Laatste controle: @time geleden

en: Last checked: never
nl: Laatste controle: nog nooit

en: Includes: %includes
nl: Bevat: %includes

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: All content
nl: Alle inhoud

en: Machine name:
nl: Systeemnaam:

en: Employee
nl: Werknemer

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: view actual size
nl: op werkelijke grootte bekijken

en: The name of the shortcut.
nl: De naam van de snelkoppeling.

en: Includes:
nl: Bevat:

en: Enabled: %includes
nl: Ingeschakeld: %includes

en: Disabled: %disabled
nl: Uitgeschakeld: %disabled

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: The comment author's name.
nl: De naam van de schrijver van de reactie.

en: Display | Displays
nl[0]: Weergave
nl[1]: Weergaven

en: Last Cron Run
nl: Laatste cron-uitvoering

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie

en: Toolbar configuration
nl: Werkbalk-instelling

en: Available buttons
nl: Beschikbare knoppen

en: Active toolbar
nl: Actieve werkbalk

en: The user ID of the comment author.
nl: De gebruikers-ID van de reactie-auteur.

en: The comment author's home page address.
nl: Het website-adres van de schrijver die heeft gereageerd.

en: The comment author's hostname.
nl: De hostnaam van de schrijver van de reactie.

en: The time that the comment was created.
nl: De tijd waarop de reactie is aangemaakt.

en: The time that the comment was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de reactie het laatst is bewerkt.

en: no version
nl: geen versie

en: Missing translations for:
nl: Geen vertalingen voor:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
nl[0]: Ontbrekende vertalingen voor één project
nl[1]: Ontbrekende vertalingen voor @count projecten

en: The time that the node was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de node voor het laatst werd bewerkt.

en: Last saved
nl: Laatst opgeslagen

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen

en: The time that the term was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de term het laatst is aangepast.

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys. Toolbar group names are provided to support screen reader users. Empty toolbar groups will be removed upon save.
nl: Verplaats een knop naar de <em>Actieve werkbalk</em> om hem in te schakelen, of naar de lijst met <em>Beschikbare knoppen</em> om hem uit te schakelen. Knoppen kunnen met de muis verplaatst worden of met de pijltoetsen van het toetsenbord. Voor gebruikers die afhankelijk zijn van een schermlezer worden werkbalkgroepnamen toegevoegd. Lege werkbalkgroepen worden verwijderd tijdens het opslaan.

en: Button divider
nl: Knoppenscheiding

en: CKEditor toolbar and button configuration.
nl: CKEditor werkbalk- en knopinstellingen

en: A brief description of your block.
nl: Een korte beschrijving van het blok.

en: Updates for: @module_list
nl: Updates voor: @module_list

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: The comment author's email address.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: (upscaling allowed)
nl: (opschalen toegestaan)

en: First page
nl: Eerste pagina

en: The time that the user was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de gebruiker voor het laatst is bewerkt.

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: The username of the content author.
nl: De gebruikersnaam van de auteur.

en: By @author @time ago
nl: Door @author @time geleden

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Version: @module-version
nl: Versie: @module-version

en: Requires: @module-list
nl: Vereist: @module-list

en: Required by: @module-list
nl: Vereist door: @module-list

en: Installation tasks
nl: Installatietaken

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
nl: Systeemnaam: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
nl[0]: De volgende oorzaak belemmert dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:
nl[1]: De volgende oorzaken belemmeren dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:

en: width @data.width
nl: breedte @data.width

en: height @data.height
nl: hoogte @data.height

en: Divider
nl: Scheiding

en: random between -@degrees° and @degrees°
nl: willekeurig tussen -@degrees° en @degrees°

en: General System Information
nl: Algemene systeeminformatie

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key

en: Create new media
nl: Nieuwe media aanmaken

en: The time that the content block was last edited.
nl: Het tijdstip waarop het inhoudsblok voor het laatst is bewerkt.

en: The date and time that the content was created.
nl: Datum en tijdstip waarop de inhoud gemaakt is.
