Substitutoo (1.0.0) - en to oc translation catalogue (99 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Download
oc: Telecargament

en: Release notes
oc: Nòtas de version

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: None
oc: Pas cap

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Time
oc: Ora

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: n/a
oc: n/d

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Web Server
oc: Servidor Web

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Published
oc: Publicat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Up
oc: Naut

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: End Date
oc: Data de fin

en: System
oc: Sistèma

en: Owner
oc: Proprietari

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Banner
oc: Bandièra

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Duration
oc: Durada

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Authoring information
oc: Informacions de publicacion

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Change
oc: Modificar

en: Source
oc: Font

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Installed
oc: Installat

en: Changed
oc: Modificat

en: New
oc: Novèl

en: Tabs
oc: Onglets

en: Reason
oc: Rason

en: Assign
oc: Associar

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: URL path settings
oc: Paramètres dels camins d'URL

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Language settings
oc: Paramètres lingüistics

en: No modules are available to uninstall.
oc: Cap de modul pòt pas èsser desinstallat.

en: Last checked: @time ago
oc: Darrièra verificacion : i a @time

en: Last checked: never
oc: Darrièra verificacion : pas jamai

en: Includes: %includes
oc: Inclutz : %includes

en: Sort descending
oc: Triar per òrdre descreissent

en: Sort ascending
oc: Triar per òrdre creissent

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: view actual size
oc: veure en talha real

en: The name of the shortcut.
oc: Lo nom de l'accès directe.

en: Includes:
oc: Inclutz :

en: Enabled: %includes
oc: Activat : %includes

en: Disabled: %disabled
oc: Desactivat : %disabled

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte

en: Display | Displays
oc[0]: Afichatge
oc[1]: Afichatges
