Substitutoo (1.0.0) - en to or translation catalogue (18 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Sticky at top of lists
or: ତାଲିକା ଆରମ୍ଭରେ ଦର୍ଶାଅ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Last checked: @time ago
or: ଶେଷ ଯାଞ୍ଚ: @time ପୁର୍ବରୁ
