Substitutoo (1.0.0) - en to os translation catalogue (31 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: Release notes
os: Версимæ фиппайнæгтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
