Substitutoo (1.0.0) - en to pl translation catalogue (179 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: On
pl: Włączony

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: None
pl: Brak

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Time
pl: Czas

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: n/a
pl: n.d.

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Web Server
pl: Serwer www

en: Database
pl: Baza danych

en: Off
pl: Wyłączony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Published
pl: Opublikowane

en: Location
pl: Położenie

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: URL alias
pl: Alias URL

en: API Key
pl: Klucz API

en: N/A
pl: niedostępne

en: Authored by
pl: Autor

en: Up
pl: W górę

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Owner
pl: Właściciel

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Banner
pl: Baner

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Add User
pl: Dodaj użytkownika

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Change
pl: Zmień

en: Source
pl: Źródło

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: New
pl: Nowy

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Run
pl: Uruchom

en: Next page
pl: Następna strona

en: Reason
pl: Powód

en: Assign
pl: Powiąż

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Descriptions
pl: Opisy

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: URL path settings
pl: Adres

en: Shift
pl: Zmiana

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: original
pl: oryginał

en: Dates
pl: Daty

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Content Above
pl: Treść powyżej

en: Language settings
pl: Ustawienia językowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: Last checked: @time ago
pl: Informacje pobrano: @time temu

en: Last checked: never
pl: Nigdy dotąd nie pobierano informacji

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Sort descending
pl: Sortuj malejąco

en: Sort ascending
pl: Sortuj rosnąco

en: Footer Bottom
pl: Dół stopki

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: Machine name:
pl: Identyfikator systemowy:

en: Employee
pl: Pracownik

en: Main Menu
pl: Menu Główne

en: view actual size
pl: zobacz faktyczny rozmiar

en: The name of the shortcut.
pl: Nazwa tego skrótu.

en: Includes:
pl: Zawiera:

en: Enabled: %includes
pl: Włączony: %includes

en: Disabled: %disabled
pl: Wyłączony: %disabled

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Footer Top
pl: Góra stopki

en: Subscribe to @title
pl: Subskrybuj @title

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: The comment author's name.
pl: Nazwa autora komentarza.

en: Display | Displays
pl[0]: Format wyświetlania
pl[1]: Formaty wyświetlania
pl[2]: Formaty wyświetlania

en: Last Cron Run
pl: Ostatnie Uruchomienie Demona Cron

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Drupal Version
pl: Wersja Drupala

en: Toolbar configuration
pl: Konfiguracja paska narzędziowego

en: Available buttons
pl: Dostępne przyciski

en: Active toolbar
pl: Aktywny pasek narzędzi

en: The user ID of the comment author.
pl: ID użytkownika, który jest autorem komentarza.

en: The comment author's home page address.
pl: Adres strony autora komentarza.

en: The comment author's hostname.
pl: Hostname autora komentarza.

en: The time that the comment was created.
pl: Czas utworzenia komentarza.

en: The time that the comment was last edited.
pl: Czas ostatniej edycji komentarza.

en: no version
pl: brak wersji

en: Missing translations for:
pl: Brak tłumaczenia dla:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
pl[0]: Brak tłumaczenia dla projektu
pl[1]: Brak tłumaczenia dla @count projektów
pl[2]: Brak tłumaczenia dla @count projektów

en: The time that the node was last edited.
pl: Data ostatniej edycji węzła.

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: The time that the term was last edited.
pl: Czas ostatniej edycji terminu.

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys. Toolbar group names are provided to support screen reader users. Empty toolbar groups will be removed upon save.
pl: Przesuń przycisk do <em>Aktywnego paska narzędziowego</em> aby go włączyć lub na listę <em>Dostępne przyciski</em> aby go wyłączyć. Przyciski mogą być przesuwane przy użyciu myszki lub klawiszy strzałek na klawiaturze. Nazwy grup paska narzędziowego są po to, aby móc obsłużyć użytkowników czytników ekranu. Puste grupy paska narzędziowego zostaną usunięte przy zapisie.

en: Button divider
pl: Separator przycisków

en: CKEditor toolbar and button configuration.
pl: Konfiguracja pasków i przycisków CKEditor.

en: A brief description of your block.
pl: Krótki opis twojego bloku.

en: Updates for: @module_list
pl: Aktualizacje dla: @module_list

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: Book outline for @book.title
pl: Spis treści książki dla @book.title

en: Book traversal links for
pl: Odnośniki nawigacji książki

en: The comment author's email address.
pl: Adres email autora komentarza.

en: (upscaling allowed)
pl: (powiększanie jest dozwolone)

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: The time that the user was last edited.
pl: Data ostatniej edycji użytkownika.

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: The username of the content author.
pl: Nazwa użytkownika będącego autorem zawartości.

en: By @author @time ago
pl: Przez @author @time temu

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Version: @module-version
pl: Wersja: @module-version

en: Requires: @module-list
pl: Wymaga: @module-list

en: Required by: @module-list
pl: Wymagany przez: @module-list

en: Installation tasks
pl: Zadania instalacyjne

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
pl: Identyfikator systemowy: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
pl[0]: Następująca przyczyna uniemożliwia odinstalowanie @module.module_name:
pl[1]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:
pl[2]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:

en: width @data.width
pl: szerokość @data.width

en: height @data.height
pl: wysokość @data.height

en: random between -@degrees° and @degrees°
pl: losowy między -@degrees° a @degrees°

en: General System Information
pl: Ogólne Informacje o Systemie

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key

en: Create new media
pl: Utwórz nowe media
