Substitutoo (1.0.0) - en to ps translation catalogue (46 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Published
ps: خپاره شوي

en: System
ps: سيستم

en: Change
ps: بدلون

en: Source
ps: سرچينه

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Installed
ps: لګول شوي

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: All content
ps: ټولې منځپانګې

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: First page
ps: لومړی پاڼې
