Substitutoo (1.0.0) - en to sk translation catalogue (127 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Release notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Time
sk: Čas

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: n/a
sk: nie je

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Database
sk: Databáza

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Authored by
sk: Autor

en: Up
sk: Hore

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: System
sk: Systém

en: Owner
sk: Vlastník

en: Forum
sk: Fórum

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Duration
sk: Trvanie

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Change
sk: Zmeniť

en: Source
sk: Zdroj

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Installed
sk: Inštalované

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Reason
sk: Dôvod

en: Assign
sk: Priradiť

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Block description
sk: Popis bloku

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: original
sk: pôvodný

en: Dates
sk: Dátumy

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: No modules are available to uninstall.
sk: Žiadne moduly pre odinštaláciu nie sú k dispozícii.

en: Last checked: @time ago
sk: Naposledy skontrolované pred: @time

en: Last checked: never
sk: Naposledy kontrolované: nikdy

en: Includes: %includes
sk: Obsahuje: %includes

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: All content
sk: Všetok obsah

en: view actual size
sk: zobraziť aktuálnu veľkosť

en: The name of the shortcut.
sk: Meno skratky.

en: Includes:
sk: Zahŕňa:

en: Enabled: %includes
sk: Povolené: %includes

en: Disabled: %disabled
sk: Zakázané: %disabled

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Subscribe to @title
sk: Prihlásiť sa na odber @title

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Available buttons
sk: Dostupné tlačidlá

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: A brief description of your block.
sk: Stručný popis vášho bloku.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.

en: By @author @time ago
sk: Od používateľa @author pred @time

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Version: @module-version
sk: Verzia: @module-version

en: Required by: @module-list
sk: Vyžadované od: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
sk: Strojový názov: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
sk[0]: Nasledujúci dôvod zabraňuje odinštalácii modulu @module.module_name:
sk[1]: Nasledujúce dôvody zabraňujú odinštalácii modulu @module.module_name:
sk[2]: Nasledujúce dôvody zabraňujú odinštalácii modulu @module.module_name:

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
