Substitutoo (1.0.0) - en to sl translation catalogue (67 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: n/a
sl: n/d

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: N/A
sl: N/D

en: Authored by
sl: Avtor

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: System
sl: Sistem

en: Owner
sl: Lastnik

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Block description
sl: Opis bloka

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: original
sl: prvotna

en: Dates
sl: Datumi

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika

en: Last checked: never
sl: Zadnjič preverjeno: nikoli

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes
