Substitutoo (1.0.0) - en to sr translation catalogue (40 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Changed
sr: Промењен

en: Block description
sr: Опис блока

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Language settings
sr: Подешавање језика

en: All content
sr: Сав садржај

en: Machine name:
sr: Машинско име:

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ
