Substitutoo (1.0.0) - en to ug translation catalogue (57 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Homepage
ug: باش بەت

en: Release notes
ug: نەشىر ئۇچۇرلىرى

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: System
ug: سېستىما

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Source
ug: مەنبە

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Assign
ug: تەڭشەش

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Dates
ug: چېسلاسى

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Language settings
ug: تىلنى تەڭشەش

en: No modules are available to uninstall.
ug: قاچىلايدىغان مودۇل يوق.

en: Last checked: never
ug: تەكشۈرۈلدى: ھازىرغىچە زىيارەت قىلىنمىغان.

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
