SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Remove
af: Verwyder

en: Password
af: Wagwoord

en: Help
af: Hulp

en: Configuration
af: Konfigurasie
