SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Remove
ca: Elimina

en: Password
ca: Contrasenya

en: Help
ca: Ajuda

en: Configuration
ca: Configuració

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració
