SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Remove
da: Fjern

en: Password
da: Adgangskode

en: Help
da: Hjælp

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration
