SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Remove
he: הסרה

en: Password
he: סיסמה

en: Help
he: עזרה

en: Configuration
he: הגדרות
