SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Help
hi: मदद

en: Configuration
hi: विन्यास
