SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
