SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan
