SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Remove
ar: حذف

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Help
ar: المساعدة

en: Configuration
ar: الإعدادات
