SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Password
ast: Clave

en: Help
ast: Aida

en: Configuration
ast: Configuración
