SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Remove
az: Çıxart

en: Password
az: Parol

en: Help
az: Dəstək

en: Configuration
az: Konfiqurasiya
