SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Remove
be: Выдаліць

en: Password
be: Пароль

en: Help
be: Дапамога

en: Configuration
be: Налады
