SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Remove
bg: Премахни

en: Password
bg: Парола

en: Help
bg: Справка

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
