SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Help
bn: সহায়তা

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
