SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད
