SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Remove
cs: Odstranit

en: Password
cs: Heslo

en: Help
cs: Nápověda

en: Configuration
cs: Nastavení
