SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Remove
cy: Symud

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Help
cy: Cymorth

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
