SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Remove
de: Entfernen

en: Password
de: Passwort

en: Help
de: Hilfe

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Endpoint
de: Endpunkt
