SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Help
el: Βοήθεια

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση
