SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Remove
eo: Forigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Help
eo: Helpo

en: Configuration
eo: Agordoj
