SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Remove
es: Eliminar

en: Password
es: Contraseña

en: Help
es: Ayuda

en: Configuration
es: Configuración

en: Save Configuration
es: Guardar configuración
