SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Remove
et: Eemalda

en: Password
et: Parool

en: Help
et: Abi

en: Configuration
et: Seadistus
