SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Help
eu: Laguntza

en: Configuration
eu: Konfigurazioa
