SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Remove
fi: Poista

en: Password
fi: Salasana

en: Help
fi: Ohje

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset
