SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Password
fil: Hudyat

en: Help
fil: Tulong

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
