SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Remove
fr: Retirer

en: Password
fr: Mot de passe

en: Help
fr: Aide

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration
