SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Remove
gl: Quitar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Help
gl: Axuda

en: Configuration
gl: Configuración
