SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Remove
hr: Ukloni

en: Password
hr: Lozinka

en: Help
hr: Pomoć

en: Configuration
hr: Postavke
