SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Password
hu: Jelszó

en: Help
hu: Súgó

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Endpoint
hu: Végpont
